Mercedes-Benz GLA 200d 4MATIC

Mercedes-Benz GLA 200d 4MATIC

 

 • Numri i Cilindrave: 4
 • Fuqia e Motorrit: 110 KW ( 150 KF)
 • Vëllimi i motorrit: 1950 cc
 • Shpejtësia Maksimale: 208 km / h
 • Emetimi i gazrave CO2: 126 –120 g/km
 • Shpenzimi i derivatit / Kombinuar: 4.5-4.8 l/100 km
 • Ndërruesi: 8G-DCT Automatic

Pajisjet shtesë në modelin e ekspozuar:

 • Senzorat e parkimit para dhe prapa me sistem te vetparkimit
 • Sistemi për mbajtjen e shiritit rrugor
 • Sistemi I frenimit emergjent
 • Extended MBUX functions
 • Navigacioni Premium
 • Touchpad pa Kontroller
 • Ekrani tërësisht digjital dhe I rritur
 • Suspensioni comfort
 • MBUX multimedia system
 • Dritat e gjata intelegjente adaptive – PLUS
 • Dritat Multibeam
 • Xhamat e pasëm të erresuar
 • Media-Display
 • Ulëset e para me nxemje në 3-nivele
 • Ambient lighting/ndriqimi I ambientit në 64 ngjyra
 • Bagazhi me hapje dhe mbyllje elektrike
 • Paketa Progressive
 • Fellne alumini 19-inch
 • Paketa e Avansuar – PLUS
 • Parking paketa me senzora dhe kamerë parkimi prapa
 • Paketa e pasqyreve, me hapje/mbyllje elektrike dhe veterrësim
 • Timoni multifunksional, sportivë dhe I mbeshtjellur me lëkurë

 

55 800€
Lloji i makinës SUV
Të kaluara 00km
Lënda djegëse Dizell
Motori 1950 cc |110 KW ( 150 KF)
Marshi 8G-DCT Automatic
Ngjyra e eksterierit E zezë