Bluze Alpinestars FLUID GRAPHITE

Bluze Alpinestars FLUID GRAPHITE

30.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Me shasinë e tij të avancuar që largon lagështinë dhe shasinë kryesore jashtëzakonisht të lehtë dhe të qëndrueshme, Fluid Jersey nuk do t’ju zhgënjejë kur pista ose shtigjet bëhen të vështira. Fluid Jersey vjen në një sërë kombinimesh ngjyrash dalluese dhe agresive dhe është projektuar për t’u përshtatur me pantallonat Fluid për një pamje dhe ndjesi të performancës totale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze Alpinestars FLUID GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *