Bluze Alpinestars FLUID SPEED

Bluze Alpinestars FLUID SPEED

32.00

3 stok

Kategori: ,

Description

Me shasinë kryesore të avancuar që largon lagështinë, peshën e lehtë dhe të qëndrueshme, Fluid Jersey është projektuar për komoditet të optimizuar të hipjes. Fluid Jersey vjen në një sërë kombinimesh ngjyrash dalluese dhe agresive, dhe është projektuar për t’u përshtatur me pantallonat Fluid për një pamje dhe ndjesi të performancës totale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bluze Alpinestars FLUID SPEED”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *