Çantë Alpinestars

Çantë Alpinestars

70.00

Kategoria:

Description

Çantë shpine ditore me madhësi mesatare
Poliestër 600D i qëndrueshëm
Mëngë të brendshme të laptopit dhe xhepa të brendshëm organizues
Xhep i fshehur vertikal me zinxhir përpara
Xhepa rrëshqitës të shisheve me rrjetë anësore
Paneli i pasmë i mbushur me rrjetë ajri dhe rripat e shpatullave me rrjetë ajri
Panele kontrast dhe zinxhirë. Markimi i logos së printuar
Kapaciteti: 15.9L
100% poliestër

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *