Çantë anësore GIVI

Çantë anësore GIVI

55.00

SKU: N/A Kategori: , Etiketë:

Description

Çanta anësore Givi CRM102

  • Materiali: Poliester 1200D W/R me rezistencë të lartë dhe lëkurë kafe dhe e zezë (PU). Dorezë Hypalon.
  • Duke rregulluar pozicionimin e rripave, çanta mund të fiksohet në lartësi të ndryshme
  • Sistemi i mbylljes me rrotullim për të siguruar plotësisht papërshkueshmëri nga uji.
  • Kapaciteti: 16 litra.

Additional Information

Vëllimi

Ngjyra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë anësore GIVI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *