Çizme Tour Stiefel Classic

Çizme Tour Stiefel Classic

90.00

SKU: X45015-003 Kategori: ,

Description

Çizmet Tour Stiefel Classic janë tejet të përshtatshme gjatë ngasjeve dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çizme Tour Stiefel Classic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *