Doreza Alpinestars COPPER

Doreza Alpinestars COPPER

50.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Bakri është një dorezë e lehtë urbane. Duke inkorporuar një mbrojtje të fortë të gishtave dhe një pëllëmbë të plotë sintetike prej kamoshi për nivele të larta qëndrueshmërie, kjo dorezë vjen gjithashtu e pajisur me një majë gishti të përputhshëm me ekranin me prekje për përdorim me sistemet GPS dhe telefonat inteligjentë dhe mbushje në gishta për rehati më të madhe të ngasësit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars COPPER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *