DORËZA RAMSEY

DORËZA RAMSEY

30.00

SKU: 767c73642a31 Kategori: , Etiketa: ,

Description

Dorëza Acerbis është e ndërtuar nga 70% najlon, 25% poliuretan, 5% neopren.
Posedon protektorë për nyje dhe ofron ajrosje të duarve.

Additional Information

Madhësia