Duks Alpinestars Session LXE

Duks Alpinestars Session LXE

85.00

Kategoria:

Description

• Polifonik Fleece përpara me kapuç
• Trupi i përparmë me zinxhir me panele kontrasti
• Kapuç i veshur me rrjetë, litarë teknologjik për tërheqje
• Logo e fjalës HD të gjoksit, logot e mëngëve dhe grafika
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Duks Alpinestars Session LXE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *