Shop

HELMETË ACERBIS PROFILE 3.0

115.00

Spastroje
SKU: 4503ebe4df5e Kategoria: Etiketa: , ,

Description

Helmeta Acerbis Profile ofron rehati maksimale dhe mbrojtje të shkëlqyeshme falë materialit të saj së cilësisë së lartë, kjo helmetë garanton një përshtatje optimale dhe qëndrueshmëri të lartë. Ka vizor të lëvizshëm dhe pjesa e brendshme mund të hiqet për pastrim.

Additional Information

Madhësia

Ngjyra