Helmetë Shoei

Helmetë Shoei

599.00

SKU: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Description

Shoei NXR 2 Helmet.

Shoei ka evuluar tek helmetat Full Face  dhe ka paisur NXR 2 me teknologjinë më të fundit.

Kjo helmetë ofron performancë të lartë aerodinamike, shikueshmëri të mirë, ventilim efikas, një përshtatje të rehatshme, një madhësi kompakte dhe peshë të lehtë.

Additional Information

Ngjyra

Madhësia

, , ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Helmetë Shoei”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *