Jakne Alpinestars Primary

Jakne Alpinestars Primary

115.00

Kategoria:

Description

• Xhaketë Softshell
• Xhaketë e butë me tapë erës me sipërfaqe të butë me stil moto
• Kapuç i lëvizshëm me rregullues bungie
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme. Logo HD në gjoks dhe në mëngën e majtë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars Primary”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *