Jakne Alpinestars T-SP

Jakne Alpinestars T-SP

220.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Xhaketa e papërshkueshme nga uji T-SPS përmban një guaskë kryesore të avancuar prej pëlhure për nivele të larta të rezistencës ndaj grisjes dhe gërryerjes. Me një membranë të papërshkueshme nga uji e cila është plotësisht e ngjitur me shirit, hapje ajri dhe një shtresë termike të lëvizshme, xhaketa e papërshkueshme nga uji T-SPS është ideale për një sërë kushtesh moti. Me mbrojtjen e klasit Nucleon Flex Plus në shpatull dhe bërryl dhe opsionin për t’u përmirësuar me mbrojtjen e gjoksit dhe shpinës Alpinestars Nucleon, xhaketa e papërshkueshme nga uji T-SPS është ideale për ngasjen urbane.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars T-SP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *