Jakne për vajza Alpinestars ANDES V3

Jakne për vajza Alpinestars ANDES V3

280.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Xhaketa Stella Andes V3 është projektuar në mënyrë anatomike për një përshtatje të optimizuar të grave dhe ndërtimi i saj ekskluziv Alpinestars Drystar® siguron 100% hidroizolim dhe nivele të larta frymëmarrjeje, edhe në kushte të vështira ngasjeje. Konstruksioni teknikisht i avancuar i kësaj xhakete ofron mbrojtje dhe rezistencë ndaj gërryerjes dhe është i përshtatshëm për të gjitha kushtet e motit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne për vajza Alpinestars ANDES V3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *