Ninebot eKickScooter ZING A6

Ninebot eKickScooter ZING A6

140.00

7 stok

Kategori: ,

Description

  • Nga 6-10 vjeç
  • Shpejtësia maksimale deri në 12 km/h (7,5 mph)
  • Distanca maksimale me një mbushje deri në 5 km (3,1 milje)
  • Koha e karikimit deri në 3 orë
  • Dritat e ambientit në anën e këmbës dhe në rrotën e përparme

 

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot eKickScooter ZING A6”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *