Ninebot eKickScooter ZING C8

Ninebot eKickScooter ZING C8

Description

  •  6-12 vjet
  • Shpejtësia maksimale deri në 16 km/h
  • Distanca maksimale me një mbushje: 10km +
  • Mbushje e shpejtë: 2.5 h
  • 3 Modalitete të ngasjes: Turbo, Cruise dhe Safe Mode

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot eKickScooter ZING C8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.