Ninebot eKickScooters ZING C10

Ninebot eKickScooters ZING C10

270.00

  • Për moshat: 8-14 vjeç
  • Shpejtësia maksimale deri në 16 km/h
  • Distanca maksimale deri në 10 km, përafërsisht. 40 min
  • Koha e mbushjes deri në 2,5 orë
  • 3 mënyra të vozitjes: Turbo, Cruise dhe Safe Mode

9 stok

Kategori: ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot eKickScooters ZING C10”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *