Ninebot KickScooter MAX G2 E

Ninebot KickScooter MAX G2 E

890.00

Kategori: ,

Description

Shpejtësi maksimale deri në 25 km/h
Distancë deri në  70 km
Këndi i ngjitjes 22%
Goma pneumatike pa tuba 10 inç
2 frena: frena e përparme e tamburit; frena elektronike të pasme
Treguesit e integruar të përparme dhe të pasme për udhëtime të sigurta
Sistemi i kontrollit të tërheqjes kundër rrëshqitjes

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ninebot KickScooter MAX G2 E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *