Pantollona Alpinestars GRAVITY DRYSTAR

Pantollona Alpinestars GRAVITY DRYSTAR

235.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Pantallonat Gravity Drystar® janë të pajisura me konstruksion ekskluziv Alpinestars Drystar® për të siguruar 100 për qind hidroizolim dhe nivele të shkëlqyera frymëmarrjeje, edhe në kushte të vështira ngasjeje. Ndërtimi teknikisht i avancuar i këtyre pantallonave ofron mbrojtje dhe rezistencë ndaj gërryerjes dhe është i adaptueshëm ndaj të gjitha kushteve të motit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars GRAVITY DRYSTAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *