Pantollona Alpinestars HONDA BOGOTA

Pantollona Alpinestars HONDA BOGOTA

335.00

3 stok

Kategori: ,

Description

Panele të mëdha rrjetë për të siguruar rrjedhjen e ajrit dhe ftohjen.
• Panele e madhe e hapjes së ventilimit të drejtpërdrejtë në kofshë për kontroll efektiv të klimës në çdo kusht.
• Futje të mëdha shtrirjeje për lëvizshmëri të përmirësuar, liri lëvizjeje dhe përshtatje të përmirësuar.
• Përforcime polifebrike 1200D Oxford.
• Sistemi i linjës me tre shtresa.
• Membrana e papërshkueshme nga uji Drystar® siguron si hidroizolim dhe frymëmarrje.
• Astar termik i ndashëm 100g kofshë/80g viç, lejon që pantallonat të konfigurohen sipas kushteve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars HONDA BOGOTA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *