Pantollona Alpinestars RACER TACTICAL

Pantollona Alpinestars RACER TACTICAL

120.00

8 stok

Kategori: ,

Description

Pantallonat Racer ofrojnë nivele të optimizuara të rehatisë dhe performancës në pozicionin e ngasjes, falë shasisë së tyre të lehtë, paneleve të shtrirjes së belit më të ulët dhe dizajnit të këmbëve të lakuar paraprakisht. Të zhvilluara dhe të testuara në disa nga terrenet më të vështira në mbarë globin, pantallonat sportive Racer janë ideale për shumë forma të vozitjes jashtë rrugës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars RACER TACTICAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *