Patika Alpinestars J-6 BROWN

Patika Alpinestars J-6 BROWN

185.00

1 stok

Kategori: ,

Description

Një këpucë ngasjeje që duket si një atlete, këpucët e papërshkueshme nga uji J-6 kanë të gjitha tiparet e sigurisë të një çizme motorrike. E ndërtuar nga një lëkurë luksoze dhe me cilësi të lartë, këpucët kanë një membranë të papërshkueshme nga uji dhe një thembër të avancuar gome për qëndrueshmëri dhe kapje maksimale. Ajo është gjithashtu e pajisur me mbrojtje të brendshme të kyçit të këmbës dhe thembrave për të siguruar zbutjen dhe thithjen e ndikimit, duke e bërë këtë këpucë të përsosur në biçikletë dhe për përdorim të përditshëm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patika Alpinestars J-6 BROWN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *