Qante Alpinestars

Qante Alpinestars

45.00

S’ka stok

Kategori: ,

Description

Çanta e kofshës Access është një zgjidhje e zgjuar për akses të lehtë te çelësat, kartat e identitetit, kartat e kreditit, një celular dhe sende të tjera të vogla thelbësore, brenda dhe jashtë biçikletës. E hollë dhe pa vëmendje, me kapacitet të optimizuar dhe akses nëpërmjet një mbylljeje të përshtatshme me zinxhir, kjo çantë elegante, ergonomike dhe e qëndrueshme qëndron në kofshë; vendndodhja e përsosur për qasje të lehtë gjatë ngasjes.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qante Alpinestars”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *