Qizme Alpinestars SP-2

Qizme Alpinestars SP-2

275.00

Kategoria:

Description

E nxjerrë nga çizmet e garave Alpinestars dhe e optimizuar për ngasjen në rrugë dhe nivele supreme të rehatisë së përditshme, kjo këpucë sportive e kalërimit me profil agresiv është e ndërtuar nga një mikrofibër jashtëzakonisht i lehtë dhe përfshin veçori mbrojtëse të klasës. Me një çorap OrthoLite® për nivele të larta frymëmarrjeje dhe rehati, këpucët S-P 2 përmban një thembër ekskluzive prej gome për të siguruar nivele të shkëlqyera kapjeje pavarësisht nga moti, për kontrollin përfundimtar të saktësisë. Kjo këpucë është gjithashtu e pajisur me një sistem të integruar të mbylljes së shpejtësisë BOA, një sistem i shpejtë dhe i lehtë për sigurimin e saktë të këpucës që eliminon lidhëset për një përshtatje të optimizuar.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Qizme Alpinestars SP-2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *