Segway KickScooter GT1E

Segway KickScooter GT1E

2,200.00

5 stok

SKU: AA.00.0012.41 Kategoria:

Description

  • Pesha max. e ngasësit: 150 kg
  •  Fuqia e motorrit: 500 W
  •  Shpejtësia: Deri në 25 km/h
  •  Distanca maksimale: Deri në 70 km
  •  Kapaciteti i baterisë: 1008 Wh (20 Ah)
  •  Frenat: Frenat e diskut të përparëm dhe të pasmë
  •  Ngjitja në përpjetëze: 23%
  •  Palosja e lehtë me 2 hapa
  •  3 modalitete të ngasjes (Eco, Sport dhe Race), 1 Modaliteti Walk dhe 1 Modalitet Park

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Segway KickScooter GT1E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *