Segway Kickscooter P65E

Segway Kickscooter P65E

1,050.00

Kategori: ,

Description

  • Distanca maksimale deri në 65 km
  • Shpejtësia maksimale deri në 25 km/h
  • Gomat SegPower Cross Season 10,5 inç me shtresë pelte
  • Treguesit e integruar të përparme dhe të pasme
  • Teknologji NFC për zhbllokimin e KickScooter
  • Treguesi i integruar i karikimit dhe koha e karikimit deri në 4 orë

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Segway Kickscooter P65E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *