Segway Ninebot Gokart Pro

Segway Ninebot Gokart Pro

2,200.00

Kategoria:

Description

GoKart PRO arrin nivele të reja të performancës dhe përsosjes. I testuar nga garues profesionist gjatë 2 viteve, kjo makinë elektrike u akordua mirë në fusha të tilla si drejtimi dhe qëndrueshmëria për të arritur performancën maksimale.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Segway Ninebot Gokart Pro”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *