JAKNE DAINESE LAGUNA SECA

JAKNE DAINESE LAGUNA SECA

320.00

SKU: c84e591b9316 Categories: , , Tags: ,

Description

Jaknja DAINESE LAGUNA SECA ka një dizajn elegant dhe sportiv. Ofron siguri të lartë falë protektorve në bërryl dhe krahë.

Additional Information

Madhësia

Ngjyra