Jakne IXS X-Tour Powells-ST

Jakne IXS X-Tour Powells-ST

269.00

SKU: x55038-321 Categories: ,

Description

Jaknja IXS Tour Powells-ST e përshtatshme për ngasje. Kjo jakne mund te përdoret gjatë kohëve të fotfta por gjithashtu mund t’i hiqet pjesa termo. Ne krah dhe ne bërryl përmban mbrojtëse.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne IXS X-Tour Powells-ST”

Your email address will not be published. Required fields are marked *