Pantollona Alpinestars FLUID GRAPHITE

Pantollona Alpinestars FLUID GRAPHITE

95.00

4 in stock

Categories: ,

Description

Pantallonat Fluid ofrojnë nivele të optimizuara të rehatisë dhe performancës në pozicionin e ngasjes, falë shasisë së tyre të lehtë, paneleve të shtrirjes së belit më të ulët dhe dizajnit të këmbëve të lakuar paraprakisht. Të zhvilluara dhe të testuara në disa nga terrenet më të vështira anembanë globit, pantallonat Fluid të përshtatshme sportive janë ideale për shumë forma të vozitjes jashtë rrugës

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Pantollona Alpinestars FLUID GRAPHITE”

Your email address will not be published. Required fields are marked *