Shtesë për ulse CRM107

Shtesë për ulse CRM107

25.00

Clear
SKU: N/A Category: Tag:

Description

CRM107

  • Shtresë për ta bërë sediljen pasagjerit më të rehatshme kur bashkohen çantat anësore.
  • Përmasat: 25,5 x 21,5 cm. Gjerësia , 5 cm.
  • Materiale:  PU e zezë dhe kafe

Additional Information

Ngjyra

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Shtesë për ulse CRM107”

Your email address will not be published.