Çantë shpine GIVI

Çantë shpine GIVI

59.00

SKU: N/A Kategori: , Etiketa: ,

Description

Çantë shpine i papërshkueshëm nga uji EA121

Materialet: (prodhuar sipas rekomandimeve REACH)

Pëlhurë gome PVC 250D


Specifikat:

  • Sistemi i mbylljes me rrokullisje për t’u siguruar plotësisht që çanta të jetë e papërshkueshme nga uji
  • Shenja reflektuese 
  • Xhep përpara elastik dhe i rregullueshëm
  • Rripat/kopset në bel dhe gjoks për rehati më të madhe

Additional Information

Ngjyra

Vëllimi

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çantë shpine GIVI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *