Helmeta X – T R A C K V T R

Helmeta X – T R A C K V T R

148.00

SKU: N/A Kategori: , Etiketa: , ,

Description

  •  Shell i dyfishtë
  •  Ajrosje e shkëlqyer
  •  Visor aerodinamik i rregullueshëm
  •  Posedon shtresën #Comfort që siguron përshtatje dhe qëndrueshmëri optimale të helmetës.

Additional Information

Color

White / Red

Size

L, M, XL, XXL

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Helmeta X – T R A C K V T R”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *