Helmetë SHARK Ridill Bblank

Helmetë SHARK Ridill Bblank

155.00

Spastroje
SKU: cdaf350f751f Kategoria: Etiketa: , ,

Description

Helmeta SHARK Ridill Blank ofron rehati dhe siguri maksimale gjatë ngasjeve. Posedon vizor anti-mjegull dhe pjesa e brendshme e helmetës është anti alergjike dhe mund të hiqet për pastrim.

Additional Information

Madhësia