Jakne Alpinestars AST V2 AIR

Jakne Alpinestars AST V2 AIR

195.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Duke ofruar një përshtatje të personalizuar të kalërimit sportiv, xhaketë ajrore AST v2 është një xhaketë jashtëzakonisht e lehtë dhe e qëndrueshme që përmban një guaskë rrjetë kryesore për ajrim superior që është plotësisht e optimizuar për përdorim me ose pa Tech-Air® 5, Alpinestars lider në botë për sistemin elektronik të sigurisë së airbagëve.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars AST V2 AIR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *