Jakne Alpinestars HONDA LUC V2

Jakne Alpinestars HONDA LUC V2

200.00

3 stok

Kategori: ,

Description

• Xhaketa ajrore Honda Luc v2 është Tech-Air® Ready dhe mund të akomodojë sistemin Tech-Air® 5 ose Tech-Air® 3 Airbag, për mbrojtje të plotë të pjesës së sipërme të trupit.
• Projektuar në mënyrë anatomike për një përshtatje ergonomike të optimizuar.
• Perforime të gjera për fluks të optimizuar të ajrit dhe frymëmarrje.
• Futje rrjete të gjera dhe rezistente ndaj gërryerjes të pozicionuara në mënyrë strategjike për ftohje të optimizuar.
• Profili i zgjatur i pasmë mbulon zonën e mesit dhe ofron mbulim në pozicionin e ngasjes të drejtë dhe përmirëson përshtatjen në sedilje.
• Jakë me shirita bombardues dhe panele shtrirjeje në zonën e shpatullave dhe hyrjes së krahut për rehati më të madhe të ngasësit.
• Xhepa të jashtëm me zinxhir për ruajtje të sigurt dhe të përshtatshme.
• Mbyllja e sistemit me grep dhe unazë në bel dhe pranga, dhe rregullues të butonave të parakrahut për një përshtatje të optimizuar.
• Ndarjet e kraharorit dhe të shpinës mund të akomodojnë futjet e kraharorit dhe të shpinës Nucleon, duke përfshirë futjen e zgjatur të pasme të Alpinestars (e disponueshme si përmirësim opsional).
• Detaje reflektuese në shpinë.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars HONDA LUC V2”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *