Jakne Alpinestars T-SP X SUPERAIR

Jakne Alpinestars T-SP X SUPERAIR

190.00

4 stok

Kategori: ,

Description

Me nivele të patejkalueshme të kontrollit të brendshëm të klimës, falë veshjes së gjerë rrjetë në bust, krahë dhe gjoks, xhaketa e lehtë T-SP X Superair është gjithashtu mbrojtëse dhe ofron rezistencë optimale ndaj gërryerjes falë strukturës së saj prej 600D poli-pëlhurë. Kjo xhaketë ka një përshtatje sportive të përshtatur dhe është gati Tech-Air®; është projektuar për të akomoduar sistemin Tech-Air® 5 Airbag.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars T-SP X SUPERAIR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *