Jakne Alpinestars VENTURE XT

Jakne Alpinestars VENTURE XT

280.00

3 stok

Kategori: ,

Description

Një xhaketë e lehtë, e dyfishtë për aventurë sportive e gatshme për aventura të përditshme në rrugë dhe jashtë rrugës, xhaketa rezistente ndaj ujit Venture XT është e pajisur me një guaskë të qëndrueshme dhe mbrojtëse, me përforcime filmi PU të pozicionuar në mënyrë strategjike për mbrojtje shtesë në zonat më të ekspozuara. Kjo xhaketë përdor një model ndërtimi rezistent ndaj ujit për performancë efektive të motit të lagësht, ndërsa hapjet e mëdha të ventilimit në mëngët dhe paneli shtesë i përparmë Super Airflow në gjoks lejojnë që xhaketa të përshtatet shpejt dhe lehtë me motin e ngrohtë dhe kushtet aktive të ngasjes.

Kjo xhaketë është gati Tech-Air® dhe mund të akomodojë sistemin Tech-Air® 5 Airbag për mbrojtje të plotë të pjesës së sipërme të trupit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars VENTURE XT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *