JAKNE DAINESE BORA AIR TEX

JAKNE DAINESE BORA AIR TEX

195.00

SKU: e19b50adeb38 Kategori: , , Etiketa: ,

Description

Jaknja DAINESE BORA AIR TEX është jakne sportive verore dhe është ideale në klimat e ngrohta. Siguron rehati dhe përshtatje superiore.

Additional Information

Madhësia

Ngjyra