Jakne Tour Evans ST

Jakne Tour Evans ST

269.00

Spastroje
SKU: X5503-321 Kategoria:

Description

Jaknja IXS Tour Powells-ST e përshtatshme për ngasje. Kjo jakne mund te përdoret gjatë kohëve të fotfta por gjithashtu mund t’i hiqet pjesa termo. Ne krah dhe ne bërryl përmban mbrojtëse.

Additional Information

Madhësia

,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Tour Evans ST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.