Patika Alpinestars Chrome

Patika Alpinestars Chrome

185.00

Kategoria:

Description

Stili i rastësishëm dhe veçoritë mbrojtëse i bëjnë Këpucët e kalërimit Chrome një opsion të shkëlqyeshëm për çdo kalorës urban. Duke shfaqur një siluetë moderne me stil bashkëkohor, Këpucët e kalërimit Chrome janë të pajisura me mbrojtës të integruar të kyçit të këmbës, me çorapin cilësor dhe të qëndrueshëm të këpucëve OrthoLite® që ofron rehati dhe frymëmarrje të shtuar. Konstruksioni i vetëm bazohet në zhvillimin më të fundit të këpucëve urbane të avancuara Alpinestars për të ofruar një rehati të përsosur rastësore me garancinë e një niveli të lartë mbrojtjeje falë Kornizës Mbrojtëse Transversale Alpinestars (TPF), e cila është bërë nga materiale më të lehta PA, ndërkohë që është një intuitiv Mbyllja elastike në pjesën e sipërme të këpucës ndihmon për të lehtësuar mbylljen e shpejtë të këpucës dhe mbajtjen e sytheve të dantellave dhe shmangien e përplasjes ose të fiksimit në pjesën e këmbës.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Patika Alpinestars Chrome”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *