Çizme X-Tour Stiefel Comfort-ST

Çizme X-Tour Stiefel Comfort-ST

149.00

SKU: X47029-003 Kategori: ,

Description

Çizme BOOTS TOUR COMFORT-ST BLACK janë tejet të përshtatshme dhe janë të papërshkrueshme nga uji falë membranës solto-TEX.

Additional Information

Madhësia

, ,

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Çizme X-Tour Stiefel Comfort-ST”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *