DORËZA 350 RACE

DORËZA 350 RACE

24.00

Spastroje
SKU: 5498a32027b5 Kategoria: Etiketa: ,

Description

Dorëzat SCOTT 350 Race përshaten në mënyrë të përkryer në dorë dhe janë shumë të përshtatshme për gjatë ngasjeve, janë të ndërtuara nga 45% poliuretani, 40% poliester, 15% najlon.

Additional Information

Madhësia

, ,