Shop

DORËZA 450 ANGLED

29.00

Spastroje
SKU: ed5024f25b1c Kategoria: Etiketa: ,

Description

Dorëzat Scott Angled përshaten në mënyrë të përkryer në dorë dhe janë shumë të përshtatshme gjatë ngasjeve.

Additional Information

Madhësia

, , ,

Ngjyra

,