Doreza Alpinestars HONDA SP-S V3

Doreza Alpinestars HONDA SP-S V3

120.00

4 stok

Kategori: ,

Description

• Pranga e zgjatur për mbulim më të madh me një mbyllje dore të integruar elastike për një përshtatje të sigurt, të personalizuar dhe lehtësi në përdorim.
• Futja e shtrirjes ekskluzive ergonomike e Alpinestars është e pozicionuar në mënyrë strategjike midis pëllëmbës dhe gishtit të madh për një gamë të zgjeruar të lëvizjes së duarve, nivele të shkëlqyera të kontrollit të kapjes, si dhe ndjeshmëri më të madhe gjatë përdorimit të kontrolleve të biçikletës.
• Përforcim AR Shield në rrëshqitësin e pëllëmbës për rezistencë të lartë ndaj gërryerjes.
• Performanca e shkëlqyer e ndikimit të përsëritur ofrohet nga mbrojtësi i avancuar i kyçeve SP me densitet të dyfishtë, i prodhuar nga MotoGP.
• Ura e gishtit të tretë dhe të katërt të patentuar nga Alpinestars parandalon dështimin e tegelit dhe ndarjen e gishtit në rast rrëshqitjeje.
• Pranga me vrima dhe muret anësore të gishtërinjve për fluks të lartë ajri dhe frymëmarrje.
• Dizajn anatomik i gishtit në formë paraprake dhe gjysëm tegela të jashtëm të brendshëm/gjysmë të jashtëm për rehati dhe ndjesi të jashtëzakonshme.
• Maja e gishtit tregues dhe gishti i madh i përputhshëm me ekranin me prekje për përdorim me pajisjet me ekran me prekje.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars HONDA SP-S V3”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *