Doreza Alpinestars TECHSTARS DARK/BLUE/BLACK

Doreza Alpinestars TECHSTARS DARK/BLUE/BLACK

45.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Duke shfaqur një dizajn të optimizuar për ngasje profesionale, doreza Techstar është ndërtuar nga një pëlhurë e avancuar e shtrirë për një ndjesi të saktë me levat dhe dorezat. Doreza gjithashtu krenohet me një panel neopreni në kyçin e dorës për rehati dhe mbrojtje shtesë dhe një pëllëmbë sintetike prej kamoshi për nivele të larta qëndrueshmërie.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Doreza Alpinestars TECHSTARS DARK/BLUE/BLACK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *