DORËZA ASSAULT

DORËZA ASSAULT

38.00

Spastroje
SKU: 067604be72f2 Kategoria: Etiketa: ,

Description

Ndër dorëzat më të sofistikuara të SCOTT. Doreza SCOTT Assault dallohet nga një pëllëmbë lëkure premium dhe protektorë në nyje.

Additional Information

Madhësia

, , , ,

Ngjyra

,