Duks Alpinestars Ageless Chest

Duks Alpinestars Ageless Chest

62.00

Kategoria:

Description

• Zinxhir i ekspozuar me spirale të pasme, logoja e gjoksit me qëndisje 3D
• Rreshtim i kapuçit Jersey, majat e kordonit të zhytur, prangat me brinjë dhe buzë
• Etiketa e brendshme kryesore dhe etiketa e jashtme

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Duks Alpinestars Ageless Chest”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *