HELMETË ACERBIS PROFILE 4 c

HELMETË ACERBIS PROFILE 4 c

115.00

SKU: 9671ddfc001e Kategori: , Etiketa: , ,

Description

Helmeta Acerbis Profile përshtatet në mënyrë të përkyer dhe ofron rehati maksimale. Posedon ajrosje tek hunda dhe mbrapa kokës, pjesa e brendshme është anti alergjike dhe hiqet për pastrim.

Additional Information

Madhësia

,