Jakne Alpinestars lëkurë e kafët

Jakne Alpinestars lëkurë e kafët

350.00

2 stok

Kategori: ,

Description

Xhaketa lëkure Hoxton v2 është një xhaketë e stilit klasik me pamje të trashëgimisë, me një pamje “të përdorur” dhe forca të blinduara Bio-Lite në shpatulla dhe bërryla. Prekje të tjera të bukura të dizajnit përfshijnë panele me fibra me shtrirje të lartë rezistente në krahë për rehati dhe lirinë e lëvizjes, mëngët e lakuara paraprakisht për uljen e lodhjes gjatë kalërimit, futjet e belit prej lëkure fizarmonike për një përshtatje të përmirësuar dhe një fund të zgjatur të shpinës për të mbrojtur kalorësin kundër elementet.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Jakne Alpinestars lëkurë e kafët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *